Menu

5 KITA VE 7 DENİZDE HİZMET SUNUYORUZ

Teknik Yönetim

Teknisyen Yöneticiler, gemi yönetimi faaliyetlerimizin temel taşıdır. Tecrübeli teknisyen kadromuz müşterilerimiz adına üst düzey operasyonel güvenilirlik ve en uygun finansal sonuçları sağlamak için çalışır.

Gelişmiş yönetim sistemlerimiz işlemlerin etkin kontrolünü sağlar. Palmali Shipping, gemilerin güvenli yönetimi ve işletilmesi konusunda uluslararası standartları karşıladığını belgeleyen ISM (Uluslararası Güvenlik Yönetimi) Sertifikasını almış. Denizlerde insanların zarar görmesini ve ölüm vakalarının önlenmesi ile ilgili tüm güvenlik önlemlerine bağlıyız ve çevreye zarar vermekten kaçınırız. ISM sertifikası şirketimizin performansını belgelenmiş bir sisteme göre ölçme şansı sunuyor, güvenlik uygulamalarını ve doğaya zararı önleme konusunda iyileştire bileceğimiz alanları belirliyor.

Teknik departmanımız dış yetkililer ve bayrak devletleriyle sıkı temas içinde olmasının yanı sıra müşteriler ve ortaklarla ekip çalışması yürütmektedir. Teknik departman yönetimimizdeki tüm gemilerin yanı sıra müşteri şirketlerin gemileri ile de ilgilenmektedir. Palmali Shipping etkin yönetim ve kontrol çalışmaları sürdürmek için sürekli olarak en gelişmiş IT araçlarını kullanır. Ayrıca, Teknik Departman çevre koruma ve güvenlik uygulamalarını teşvik için de çalışır.

“Suçlama Yok” kültürünü destekliyoruz; bu, yakınları kaybetme, kaza veya diğer olayların mevcut gerçeklere dayanarak rapor edildiği ve kapsamlı şekilde analiz edildiği anlamına geliyor. Gelecekte aynı türde olayın tekrarlanmasını önlemek için çözümler göz önünde bulundurulur ve kabul edilir. “Suçlama yok” kültürüyle, başarı hikâyelerini tekrarlamak ve talihsiz olaylardan kaçınmak için en yüksek derecede bilgi paylaşımına bağlıyız.

Daha fazla bilgi için lütfen technical@palmali.com e-posta adresini arayın.