Menu

header photo

5 KITA VE 7 DENİZDE HİZMET SUNUYORUZ

Mübariz Mansimov
Yönetici ve Başkan
Palmali Holding

1968 yılında Hazar Denizi kıyısında, Bakü'de doğdum. Küçük bir balıkçı teknesiyle başlayan çalışma hayatı ilerleyen yıllarda denizlere açılan kargo gemilerinin yöneticiliğine dönüşüyor. Şimdi bu gemilerin sayı yüzlerce...

Türkiye'de Palmali Holding'in kuruluşundan 20 yıl geçti. Şirketimizi kurarken şu ifadeleri kullandım: “Ulaştığımız nokta yapılacak çalışmaların garantisi olacak.”  Söylediğim gibi de oldu.

Günümüzde Palmali Holding sadece Türkiye ve Azerbaycan'ın en büyük şirketlerine değil dünya markalarına liman hizmetleri sunuyor. Böylece dünyanın en büyük taşımacısı olmak yolunda hızla ilerliyor.

Profesyonel bir ekip olmadan en iyi kaptanların bile limana varamayacağının farkındayız. Bu nedenle asıl zenginliyi şirkette değil, kadromuzda görüyoruz...

Bu yirmi seneyi güvenilir ve profesyonel bir takım arkadaşlarıyla geçtik ve en iyi kadro ile birlikteliğin mutluluğuyla geleceğe doğru emin adımlarla ilerliyoruz.

Yönetici ve Başkanın mesajı

Birçok deniz taşımacılığı şirketi iyi bir hizmet performansı sunarken, bizler hep en yüksek kaliteyi hedefledik. Amacımız müşterilerimiz için maliyeti sürdürülebilir tutarak sektörde en üstün hizmeti sunmaktır. Palmali Holding herkesin iyiliği doğrultusunda çalışan bir ekibin parçası olmak istiyor. Hedefimiz yüksektir - küresel ölçekli deniz taşımacıları listesine girmektir.

Hep en iyisini aradık. Güven ve sosyal sorumluluğun yanı sıra çevreye saygıyı asla unutmadık. Tüm bunlar iş prensiplerimizin temel taşını oluşturuyor.

Saygınlığa son derece önem vermekle beraber, pazardaki diğer şirketlere saygı duyduk, ahlaki ilkelerden ödün vermedik. Üst düzey hizmetler sunarken, dünya ekonomisinin gelişmesine katkı sağlıyoruz.

Hedeflere ulaşmakta yardımcı olan yüksek standart ve kaliteyi tutturduk. Bunu iş ortaklarımız, müşterilerimiz ve ya çalışanlarımızın çıkarlarına zarar vermeyecek şekilde yaptık. Çalışanlardan müşterilere kadar herkesle başarılı ilişkiler kurmanın anahtarı olan açık ve şeffaf iletişimi imha etmedik.

Palmali müşteri ihtiyaçlarını karşılayacak uygun maliyetli profesyonel gemi yönetimi hizmetlerini sunmaya kararlı. Ayrıca çalışanlarımıza, halka ve doğaya yönelik sorumluluklarımızı yerine getirmeye kararlıyız.

Palmali olarak hizmet kalitesini azami düzeye çıkarmayı hedefliyoruz. Çevresel sorunların önlenmesi konusunda da aktif tutum içindeyiz. Tüm bunlar müşteri ve ortaklarımızca iyi bilinen bir gerçektir. Bu, çalışanlarımıza, ortaklarımıza, müşterilerimize ve çevreye süregelen bağımlığın göstergesidir. Taahhütlerin takibatı amacıyla en gelişmiş teknolojik çözümleri uygulamakta, gerekli güncellemeleri yapmaktayız.

Müşterilerimize ve ortaklarımıza mümkün mertebe kaliteyi sunmayı umuyoruz. Müşteri ve iş ortağı ilişkilerimizi daha iyi hale getirmek ve yaptığımız her işte memnuniyet, şeffaflık ve bütünlük sağlamak için bu yüksek standartları sürdürmeyi taahhüt ediyoruz.

Palmali Holding taşıma ihtiyaçlarınızı bize emanet ettiğiniz ve gelecekte hizmetlerimizi kullanacağınız için Sizlere teşekkür eder.