Menu

5 KITA VE 7 DENİZDE HİZMET SUNUYORUZ

Gemi Kiralama

Palmali, çalışma hayatının ilk gününden beri Hazar, Karadeniz ve Akdeniz'de 1000'den fazla seferi başarıyla gerçekleştirmiştir. Kiralama departmanımız, kiracılara, mal sahiplerine ve tüccarlara profesyonel hizmet sağlayarak oldukça rekabetçi bir ortamda çalışıyor. Şirket, her bir müşterinin talep ve gereksinimlerini karşılamak için oluşturulmuş bireysel çözümlere odaklanır.

Yüksek kaliteli kiralama ve aracılık hizmetleri uluslararası pazarlardaki temel hedeflerimizdendir. Amacımız, hizmetlerimizi mükemmel düzeyde tutarken müşterilerimize en rekabetçi fiyatları sunmaktır.

En son IT araçlarını kullanarak, bilgiyi kiracılara ve brokerlere iletmek adına mevcut ve gelecekteki pazar eğilimlerini izliyoruz. Rekabetçi deniz taşımacılığı işinde önde olmak için ileri düzey IT araçlarını kullanıyoruz. Böylece müşterilerimize rekabette öne geçmek için de bir öneri sunuyoruz.  Bilgileri sürekli güncelliyoruz.

Kiralama ekibimizin aracılığıyla hem gemi sahiplerine hem de kiralama şirketlerine kaliteli hizmet sunuyoruz. Gemi kiralama alanında aktif çaba içindeyiz, kaliteden ödün vermeden hizmet sunuyoruz. Müşterilerimize her konuda yardımcı olmak ve işbirliğini geliştirmek için her zaman hazırız.

Daha fazla bilgi için lütfen chartering@palmali.com e-posta adresine ulaşın.