Menu

5 KITA VE 7 DENİZDE HİZMET SUNUYORUZ

Sağlık, Güvenlik ve Çevre

Palmali Holding müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için profesyonel gemi yönetimi hizmetleri, en uygun maliyetli öneriler sunmaya kararlıdır.

Çalışanlarımıza ve kamuoyuna verdiğimiz her sözün arkasındayız. Çevresel konularda son derece duyarlıyız. Petrol ve petrol ürünleri gibi yükleri taşırken çevre güvenliğini sağlamaya gayret ediyoruz.

Hizmetlerimizin, yönetim sistemimizin kalitesini ve etkinliğini artırmak için sürekli çalışıyoruz. Şirket ayrıca çevre kirliliğini önlemek veya asgari düzeye düşürmek için yorulmadan çalışmaktadır. Tüm bu alanlarda dünyadaki en son deneyimleri öğrenerek uygulamak istiyoruz.

Palmali uzun vadede ‘denizlerde sıfır olay’ ve ‘sıfır çevre kirliliği’ hedefine ulaşmak istiyor ve bu yönde başarılı çalışma yürütüyor.

Şirket, çevresel sorunların tespiti ve değerlendirilmesi sürecini aralıksız sürdürüyor. Yaşam alanlarına, mal ve çevreye zarar vermemeye özen gösteriyor.

Çalışanlarımıza Bağlılık

Palmali çalışanlarımızın refahına ve sağlığına adanmıştır. Taşıma süreci ile ilişkili tüm kişilerin güvenliğini temin ediyoruz, insanların zarar görmemesi veya can kaybını önlemesini hedefliyoruz.

Şirket çalışanları, sağlık ve güvenlik politikalarımızda sorumluluğu alıyorlar. Her yeni çalışan, şirketin politikasını ve istihdam koşulu öğrenmeli ve kabul etmelidir. Gerekli beceri ve deneyime sahip çalışanlarımızın, eğitim ve gelişim süreci destekleniyor.

Gemilerin bakım ve standartlara uygun çalışması için ulusal ve uluslararası kuruluşlarla işbirliğini de sürdürüyoruz.

Şirketin kalite, sağlık, güvenlik ve çevre politikasını korumak ve bunlara uyum sağlamak için üst yönetim, departman başkanları ve gemi kaptanları politikamızı sürekli gözden geçirme sorumluluğuna sahiptir. Ana Yönetim Sistemi Temsilcimiz (Karada Görevlendirilmiş Kişiler) kalite, sağlık, güvenlik ve çevre politikamız için ana sorumluluğu üstlenirken, nihai sorumluluk Palmali Holding Başkanına aittir.