Menu

header photo

5 KITA VE 7 DENİZDE HİZMET SUNUYORUZ

Hizmetlerimiz

Lojistik bir şirket olarak, gemi yönetimi, gemi kiralama, gemi acenteliği, teknik yönetim ve gemi inşaat hizmetleri için çözümler sunuyoruz. Genç ve modern filoyu bulundurma Palmali Holding'in temel hedeflerinden biri. Böyle bir filo pazar lideri gibi güçlü konumu sürdürmemize yardımcı oluyor. Zaman zaman yeni gemiler inşa ediyoruz ve yüksek standartlar ile gereksinimleri karşılamak amacıyla filomuzu daha genç gemilerle genişletiyoruz.

Palmali Holding olarak piyasadaki diğer deniz taşımacılığı şirketlerinden bir adım önde olmayı hedefledik ve başardık. Amacımız, müşterilerimiz için maliyetleri sürdürülebilir tutarak, sektörde her zaman en üst düzey hizmetleri sunmaktır. Palmali Holding herkesin iyiliği için çalışan bir ekibin parçası olmak istiyor. Müşterilerimize en uyarlı insanlar, sistemler ve işlemlerle verimli ve etkili bir şekilde özel çözümler sunarak değer katıyoruz.

Nakliye

Nakliye söz konusu olduğunda, Palmali'nin ana hedefi deniz taşımacılığı sektöründe mükemmelliğe ulaşmaktır. Tüm nakliye ve taşıma hizmetlerini yerine getirirken, şirketin uluslararası kalite ve verimlilik standartlarına uygunluğunu sağlıyoruz.

Uluslararası ticaret ve deniz taşımacılığı ile ilgili ortaklarımız ve müşterilerimiz için en iyi sonuçları sağlama konusundaki saygınlığımız iyi bilinmektedir. Şirketimiz, mükemmel ve uygun maliyetli hizmetler sunarken, kalite ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için bir takım ilkeleri temel almıştır.

Gemi Kiralama

Palmali, çalışma hayatının ilk gününden beri Hazar, Karadeniz ve Akdeniz'de 1000'den fazla seferi başarıyla gerçekleştirmiştir. Kiralama departmanımız, kiracılara, mal sahiplerine ve tüccarlara profesyonel hizmet sağlayarak oldukça rekabetçi bir ortamda çalışıyor. Şirket, her bir müşterinin talep ve gereksinimlerini karşılamak için oluşturulmuş bireysel çözümlere odaklanır.

Yüksek kaliteli kiralama ve aracılık hizmetleri uluslararası pazarlardaki temel hedeflerimizdendir. Amacımız, hizmetlerimizi mükemmel düzeyde tutarken müşterilerimize en rekabetçi fiyatları sunmaktır.

Gemi Acenteliği

Gemi Acenteliği, Palmali'deki hem sahip olunan hem de kiralanmış gemiler için liman faaliyetlerinin etkinliğini artırmada önemli bir rol üstlenmekte.

Acentelik departmanı sayesinde şirketimiz günümüzde Türkiye'nin, Yunanistan'ın, Ukrayna'nın, Rusya'nın ve Malta'nın tüm limanlarında her türlü acente hizmetini sunabilmektedir. Ayrıca, kendi ofis ve personelimizin bulunduğu Azerbaycan'ın Bakü limanında da gemi acenteliği hizmetlerini sunuyoruz.

Teknik Yönetim

Teknisyen Yöneticiler, gemi yönetimi faaliyetlerimizin temel taşıdır. Tecrübeli teknisyen kadromuz müşterilerimiz adına üst düzey operasyonel güvenilirlik ve en uygun finansal sonuçları sağlamak için çalışır. Gelişmiş yönetim sistemlerimiz işlemlerin etkin kontrolünü sağlar.

Palmali Shipping, gemilerin güvenli yönetimi ve işletilmesi konusunda uluslararası standartları karşıladığını belgeleyen ISM (Uluslararası Güvenlik Yönetimi) Sertifikasını almış. Denizlerde insanların zarar görmesini ve ölüm vakalarının önlenmesi ile ilgili tüm güvenlik önlemlerine bağlıyız ve çevreye zarar vermekten kaçınırız. ISM sertifikası şirketimizin performansını belgelenmiş bir sisteme göre ölçme şansı sunuyor, güvenlik uygulamalarını ve doğaya zararı önleme konusunda iyileştire bileceğimiz alanları belirliyor.

Gemi İnşaası

Tuzla Körfezi`nde bulunan tersaneyle uyumlu halde kendi bakım ve onarım departmanımızı işletiyoruz. Güvenli, çevre dostu, ekonomik ve kullanışlı gemiler ve tesisler sağlama misyonumuzla, kalite için her türlü çalışmayla müşteri talebini karşılayabiliyoruz.

Palmali, modern inşaatın yüksek kalite ilkelerini en son teknoloji ile uygular. Tersane, gemi onarım ve yapım çalışmaları için en uygun yer olan Marmara Denizi'nin kıyısında yerleşiyor.