Menu

header photo

5 KITA VE 7 DENİZDE HİZMET SUNUYORUZ

Hakkımızda

İstanbul merkezli bir küresel deniz taşımacılığı olarak özel çözümler sunarak müşterilerimiz için değer yaratmayı taahhüt ediyoruz. Sistemimiz, müşterilerimize en iyisini sunmak için güvenilir, verimli ve uygun maliyetli yöntemlere dayanmaktadır. Denizcilik işinin her aşamasında mükemmellik sunarken, sosyal ve çevresel sorumluluklara da öncelik veriyoruz. Güvenlik ve sosyal sorumluluk iş yaklaşımımızın temel ilkeleridir.

Global bir nakliye şirketi olarak Palmali, petrol ve petrol ürünleri, farklı bitkisel yağ türleri, sıvı maddeler dâhil her tür kargoyu taşır. Faaliyet şemamız ve yönetim sistemimiz ISO 9001: 2015, ISO 14001: 2015, OHSAS 18001: 2007, ISM ve ISPS Kodları, MLC 2006 standartlarına birebir uyuyor.

İtibarımız bizler için son derece önemlidir. Dürüst davranma ve manevi ilkelere bağlılık en iyi zenginliğimizdir. Dünya genelinde ve bölgede rakiplere saygı duyuyoruz, insanların bilgi, beceri ve deneyimlerini önemsiyoruz.

Ayrıca, risk yönetimine odaklanarak sağlık, güvenlik ve çevresel konularda azami düzeyde dikkatli davranmayı gayret ediyoruz. Tüm çalışanlarımızın sağlığını ve güvenliğini garantiledik. Palmali'nin her faaliyeti mevzuat kapsamındadır. Tüm çalışanların ve ortaklarımızın da, Holdingle beraber sorumluluklarını anlamalarını istiyoruz.

Holding Kuruluş Süreci

Palmali Holding 1998 yılında Türkiye'de kuruldu; Şirket yolculuğuna İstanbul Boğazı ve Çanakkale Boğazı'ndan geçen gemiler için acentelik hizmetleri sunarak başladı. Bir süre sonra, şirket kendi filosunun oluşturmaya başladı. Şirket sahiplerinin temel amacı, Karadeniz ve Hazar Denizinin önde gelen deniz taşımacılığı şirketi statüsüne kavuşmaktı.

Zaman geçtikçe, Palmali uluslararası arenada daha iddialı konuma geldi. Günümüzde Holding, Rusya’nın iç limanlarında, Karadeniz, Akdeniz, Hazar ve Baltık Denizi'nde taşımacılık sektöründe kendinden güçlü bir şekilde söz ettiriyor. Palmali Holding küresel boyutta ulaştırma pazarının ihtiyaçlarını karşılamak için operasyonlarını sürdürmektedir.