Menu

header photo

5 KITA VE 7 DENİZDE HİZMET SUNUYORUZ

Tek bakışta Palmali

Bizler onlarca ofis, yüzlerce gemi ve binlerce işçiyi kapsayan küresel deniz taşımacılığı şirketiyiz. Her gün petrol ve petrol ürünlerinin, farklı türlerde bitkisel yağların, sıvı maddelerin ve bitkilerin taşınmasını sağlıyoruz. Kargo taşımacılığı için gemi filosu çalıştırıyoruz. Güvenlik ve sosyal sorumluluğu temel çalışma prensibi edindik.

Kuruluş Amacımız

Palmali Holding 1998 yılında kuruldu. Merkez ofisimiz İstanbul’da bulunmakta. Holdingin Kurucusu ve Başkanı Mübariz Mansimov'dur. Palmali Holding ilk dönemler İstanbul ve Çanakkale boğazlarından geçen gemiler için acentelik hizmetleri sunuyordu.

Filo

Genç ve modern filoya sahip olmak Palmali Holding için bir önceliktir. Bu strateji pazardaki güçlü liderlik konumumuzu pekiştirmekte. Sürekli olarak yeni gemiler inşa ediyoruz ve yüksek standartlar ile gereksinimleri karşılamak amacıyla filomuzu daha genç gemilerle genişletiyoruz.

Sağlık, Güvenlik ve Çevre

Şirket olarak, kuruluşumuzdan beri sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamının oluşmasına önem verdik ve çevreye duyarlı davrandık. Yerel ve uluslararası mevzuata uyarak, doğal kaynakların rasyonel kullanımını teşvik ediyor, atıkların tekrar kullanımını destekleyen uygulamaları önemsiyoruz.

İş Felsefesi

Holding olarak hedefimiz global deniz taşımacılığı liderleri listesine girmektir. Müşterilere etkin öneri ve işlemlerle özel çözümler sunmaktayız ve onların değerlerine değer katıyoruz. Bizler güvenin ne denli önemli olduğunun farkındayız. Dürüst ve ahlaki ilkelere bağlıyız. Bizler, dünyaya ve insanlara saygılıyız. İnsanların bilgi, beceri ve deneyimlerine değer veriyoruz.

Temel Değerler

Palmali Holding’in temel değerleri: 

  • Müşteriye odaklanmak: beklentileri karşılamak ve aşmak için müşterilerimizle beraber çalışıyoruz.
  • Bütünlük: müşterilerimizle ve çalışma ekibiyle dürüstlüğü, güveni ve etik standartları hep en üst düzeyde tuttuk.
  • Sorumluluk: başarının temek taşlarından; müşterilere ve çalışanlara karşı sorumlu davranırız.
  • Devamlı gelişme: faaliyetin her alanında sürekli olarak eğitimi, uyumu ve güvenliği teşvik ediyoruz. 
  • İletişim: müşterilerimizin beklenti ve gereksinimlerine duyarlıyız, iletişim kanallarını sürekli açık tutmaktayız.

Vizyon & Misyon

  • Vizyon ve hedefimiz, müşterilerin değerine değer katarak özel çözümler üretmek ve dünyanın önde gelen deniz taşımacısı konumuna ulaşmaktır. 
  • Yardıma ihtiyaç duyanların yanında olmak, ortak çıkarlara yönelik sağlıklı, güzel ortam oluşturmak amaçlıyoruz.

Çalışma Stratejisi

Stratejimiz müşterilere ileri düzeyde hizmet sunmaktır. Uzman şirket olarak uygun maliyetli ve yenilikçi taşınma önerilerini sağlayacak bilgi ve deneyime sahibiz.

Biz öneriyoruz:

  • Yüzlerce gemi filosu ve binlerce çalışanı yönetme uzmanlığı
  • Küresel ölçekte nakliye deneyimi
  • Uluslararası öneme sahip bölgelerde onlarca ofis

Yönetim Kurulu

Mübariz Mansimov
Yönetici ve Başkan

 

 

 

 

 

Üstün uzmanlığına sahip eğitimli kadro, güven ve kalite dünya genelinde tanınan bir taşımacılık şirketi yolunda ilerlememize yardımcı oluyor.

 

Sürdürülebilirlik

Holding olarak operasyonların her aşamasını kontrol ediyoruz. Çevreyi koruma adına da yapılan çalışmaları da durmadan sürdürüyoruz ve geliştiriyoruz.

Sosyal Sorumluluk

İhtiyacı olanlara yardımcı oluyoruz, herkesin yararlana bileceği sağlıklı, güzel ortam oluşturmaktayız. İçinde yaşadığımız dünyayı iyileştirme konusunda manevi bir duruş sergiliyoruz.